Novinky

8.3.2022

Akademie Sting přechází pod křídla NEWTON University Group

Ekonomicky zaměřená Akademie Sting, nejstarší brněnská soukromá vysoká škola, mění majitele. Nově přichází do skupiny NEWTON University Group, kde bude sestrou byznysově orientované Vysoké školy NEWTON, a.s. (v mezinárodním prostředí NEWTON University). V rámci akreditace doznají změn některé její specializace a podle vize NEWTONu se posílí přístup ke studentům, kvalita vyučujících nebo podpora stáží.

NEWTON University (dříve NEWTON College) se rozrostla o Akademii Sting, soukromou vysokou školu s nejdelší tradicí v Brně, kterou absolvovalo už přes 4000 studentů. Zatímco NEWTON se bude dále soustředit na byznysovou výuku pro podnikatele a manažery v soukromém sektoru, Akademie Sting bude hlavně pro budoucí expertní zaměstnance, kteří míří do veřejné sféry: účetní, daňové poradce nebo třeba manažery ve státní správě.

Celá zpráva na NEWTON Today.

 

18.12.2020

PF 2021

18.11.2020

Smuteční oznámení

Dne 7. 11. 2020 zemřel ve věku 73 let rektor a zakladatel AKADEMIE STING, o. p. s. doc. Ing. Zdeněk Sadovský, CSc. Pan rektor působil ve vysokém školství od roku 1978. V roce 1993 založil Soukromou akademii daňového poradenství Sting, která nabízela roční pomaturitní studium. Od roku 1996 působila na vzdělávacím trhu Soukromá vyšší odborná škola daňového poradenství STING, s.r.o. s dvouletým a posléze tříletým oborem Prokurista firmy. V roce 2000 vznikla naše vysoká škola, ve které byl rektorem po celou dobu její existence. Jeho náhlý a nečekaný odchod je pro nás velmi bolestný. Čest jeho památce!

4.5.2020

Ochranné štíty

Díky www.faktumdesign.cz můžeme zabezpečit studentům i vyučujícím výuku bez obav. První dodávka ochranných štítů (www.oblicejovystit.cz) je již na škole! 👍

26.3.2020

Aktuální kontakt

Po dobu omezení přímé výuky je možné studijní oddělení školy kontaktovat pouze přes mobilní telefon +420 603 462 002 a e-mail: studijni@sting.cz. Děkujeme za pochopení!

Přihlaste se do bakalářského studia