100 % stipendia

Atraktivní studijní balíček, který nově nabízíme studentům Vysoké školy Sting, zahrnuje 100% stipendium, praxi během studia a následnou možnost získat pracovní pozici v mezinárodní firmě svých snů. Využijte tuto jedinečnou příležitost a spojte se s našimi partnery.

Moore Czech Republic

Moore Czech Republic je významnou poradenskou, auditní a technologickou skupinou, která nabízí rozsáhlé služby klientům jak ze soukromého, tak i veřejného sektoru. Hlavní sídlo této skupiny se nachází v Praze, a rozkládá se také do dalších měst včetně Brna, Ostravy, Příbrami, Pardubic, Mostu a Bratislavy. Skupinu vede dvojice jednatelů a společníků, a to Petr Kymlička a Radovan Hauk.

V rámci partnerství s vysokou školou Sting nabízí Moore Czech Republic stipendia pro studenty. Spolupráce mezi oběma subjekty umožňuje studentům získat praktické zkušenosti v rámci praxe a také finanční benefity, které jsou upřesněny v smlouvě o studiu mezi školou a partnerem.

Pro více informací o skupině Moore Czech Republic a její nabídce služeb navštivte webové stránky.

SLUTO

Společnost SLUTO působí v oblasti vedení účetnictví a zpracování mezd od roku 2000. Od roku 2011 je společnost SLUTO oficiálně zapsána v Komoře daňových poradců České republiky, což jí umožňuje poskytovat plnohodnotné služby daňového poradce.

V rámci spolupráce s vysokou školou Sting nabízí jejím studentům možnost praxe. Konkrétně je tato spolupráce zaměřena na oblasti účetnictví a daní. Společnost SLUTO se také aktivně účastní výuky. Konkrétně je zapojena do zajišťování předmětu “Daně v účetnictví”, kde má na starosti kompletní výuku.

Více informací o společnosti SLUTO se dozvíte na webových stránkách.

BDO Czech Republic

Společnost BDO Czech Republic je významným poskytovatelem poradenských, auditních a účetních služeb, který má pevný základ na českém trhu. Sídlí v České republice a disponuje rozsáhlou sítí poboček, což jí umožňuje efektivně sloužit klientům napříč různými odvětvími a velikostmi.

Spolupráce společnosti BDO Czech Republic s vysokou školou Sting umožňuje studentům získat praktické zkušenosti během svého studia. Tato spolupráce vytváří příležitost pro studenty, aby získali reálné zkušenosti v oblasti poradenství, auditu a účetnictví a zároveň se finančně podíleli na svém vlastním vzdělání. Tímto způsobem se spojuje teorie a praxe, což je důležité pro přípravu studentů na úspěšnou kariéru v ekonomickém světě.

Více informací o společnosti BDO Czech Republic naleznete na webových stránkách.