Listopadový den otevřených dveří

Baví vás čísla? Patřily k vašim oblíbeným předmětům ve škole účetnictví a ekonomika? Svět financí a daní pro vás není nuda, ale líbí se vám jejich logika a systém? Jestli zvažujete vysokou školu tohoto zaměření, přijďte se podívat na Den otevřených dveří soukromé Vysoké školy ekonomiky a financí Sting, který se koná na adrese Rašínova 2 v Brně 10. listopadu od 16:45 v prostorách NEWTON University.

Vysoká škola ekonomiky a financí Sting s nejdelší tradicí v Brně nabízí atraktivní studium, které zohledňuje vaše budoucí uplatnění. Výuka je co nejvíce propojená s praxí. Na Stingu vyučují odborníci z praxe, kteří se soustředí na to, aby by byla výuka v souladu s požadavky na dovednosti absolventů 21. století. Jako součást rodiny NEWTON University Group (spolu s NEWTON University a NEWTON College) nabízí Sting zázemí silné a úspěšné značky s výbornými podmínkami pro studium a start vaší kariéry.

„Někdy se mi stane, že vytáhnu skripta ze Stingu, něco si zopakuju a aplikuju to do praxe.” Antonín Hübner, generální ředitel Mikroelektroniky spol. s r. o.

Co se na DOD v Brně čeká?

  • Provedeme vás školou a ukážeme vám učebny, studovny i společenské prostory.
  • Dozvíte se všechny důležité informace o studiu a studijních možnostech.
  • Řekneme vám vše o praxích, zahraničních stážích i o tom, čeho si na své alma mater nejvíc váží studenti a absolventi – například osobního přístupu nebo vyučujících v podobě uznávaných odborníků.

Harmonogram
16.45 – 17.00 – Představení studijního zázemí za doprovodu studentů
17.00 – 17.20 – Představení studijních možností a mimoškolních aktivit
17.20 – 18.00 – Coffee break (možnost individuálních otázek)

DOD Vysoké školy ekonomiky a financí Sting

  • Kdy? 10. listopadu 2022
  • Kde?  Rašínova 2 v Brně
  • V kolik? Od 16:45 do 18 hodin

Facebooková událost

Pokud byste se rádi zúčastnili, potvrďte prosím, svou účast ve facebookové události.

Těšíme se na vás a brzy na viděnou!