Den otevřených dveří v prosinci

Baví vás čísla? Patří nebo patřily k vašim oblíbeným předmětům ve škole účetnictví a ekonomika? Svět financí a daní pro vás není nuda, ale líbí se vám jejich logika a systém? Jestli zvažujete vysokou školu tohoto zaměření, přijďte se podívat na Den otevřených dveří soukromé Vysoké školy ekonomiky a financí Sting, který se koná na adrese Rašínova 2 v Brně 8. prosince od 16:45 ve 4. patře.

Vysoká škola ekonomiky a financí Sting s nejdelší tradicí v Brně nabízí atraktivní studium, které zohledňuje vaše budoucí uplatnění. Výuka je co nejvíce propojená s praxí. Na Stingu vyučují odborníci z praxe, kteří se soustředí na to, aby by byla výuka v souladu s požadavky na dovednosti absolventů 21. století. Jako součást rodiny NEWTON University Group (spolu s NEWTON University a NEWTON College) nabízí Sting zázemí silné a úspěšné značky s výbornými podmínkami pro studium a start vaší kariéry.

„Někdy se mi stane, že vytáhnu skripta ze Stingu, něco si zopakuju a aplikuju to do praxe.” Antonín Hübner, generální ředitel Mikroelektroniky spol. s r. o.

Co se na DOD v Brně čeká?

  • Provedeme vás školou a ukážeme vám učebny, studovny i společenské prostory.
  • Dozvíte se všechny důležité informace o studiu a studijních možnostech.
  • Řekneme vám vše o praxích, zahraničních stážích i o tom, čeho si na studiu nejvíc váží studenti a absolventi – například osobního přístupu nebo vyučujících v podobě uznávaných odborníků.

Harmonogram

16:45 – 17:00 – Představení studijního zázemí za doprovodu studentů
17:00 – 17:20 – Představení studijních možností a mimoškolních aktivit
17:20 – 18:00 – Coffee break (možnost individuálních otázek)

DOD Vysoké školy ekonomiky a financí Sting

Kdy? 8. prosince 2022
Kde? Rašínova 2 v Brně
V kolik? Od 16:45 do 18 hodin

Facebooková událost

Pokud byste se rádi zúčastnili, potvrďte, prosím, svoji účast na Dni otevřených dveří ve facebookových událostech.

Těšíme se na vás, brzy na viděnou.